Mutai CMTB1-63 3P MCB miniatūrs ķēdes pārtraucējs
Produkta informācija
CMTB1-63 miniatūrs ķēdes pārtraucējs var aizsargāt ierīci no īsslēguma un pārslodzes, to var izmantot arī neregulārai barošanas sistēmas pārsūtīšanai un pārveidošanai. MCB ir uzlabota konstrukcija, uzticama veiktspēja, augsta pārtraukšanas jauda, elegants izskats utt. Korpuss un detaļas ir izgatavotas no materiāliem, kas nodrošina triecienizturību un spēcīgas liesmu slāpējošas īpašības.
| Produkta nosaukums | MCB miniatūrais ķēdes pārtraucējs |
| Modeļa Nr. | CMTB1-63 3P |
| Standarta | IEC60898-1 |
| Sertifikāts | CE |
| Nominālā strāva (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poļi | 3P |
| Nominālais spriegums Ue (V) | 400/415 V |
| Nominālā frekvence | Maiņstrāva 50/60 Hz |
| Nominālā īsslēguma jauda Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominālais impulsa izturības spriegums Uimp | 4000 V |
| Apkārtējās vides temperatūra | -20 ℃~+40 ℃ |
| Tūlītējas atbrīvošanas veids | CD |
| Krāsa | Balts + sarkans |
| Pakalpojums | OEM un ODM |
Līkne
Poļi
Priekšrocība
1. Ar mazu un kompaktu izmēru, viegli uzstādāms
2. Īsstrāvas, pārslodzes un augstas pārtraukšanas jaudas iezīme
3. var nodrošināt drošu aizsardzību pret elektriskiem defektiem un ir pārbaudīti atbilstoši starptautiskajiem drošības standartiem.
Pieteikums
MCB produkti tiek plaši izmantoti ēkās, dzīvojamās mājās, rūpnieciskos lietojumos, elektroenerģijas pārvadē.
Citi
Iepakojums
4 gab. iekšējā kastē, 60 gab. ārējā kastē.
Izmēri uz vienu ārējo kasti: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Galvenais tirgus
Tuvie Austrumi, Āfrika, Dienvidaustrumāzija, Dienvidamerika, Krievijas tirgus.
Kāpēc izvēlēties mūs
Tālrunis: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













