MUTAI CMTB1LE-63 4P atlikušās strāvas darbināms ķēdes pārtraucējs RCBO
Produkta informācija
CMTB1LE-63 atlikušās strāvas darbināmais ķēdes pārtraucējs var aizsargāt cilvēkus un elektroenerģiju no elektriskās strāvas trieciena, īssavienojuma un pārslodzes. RCBO galvenokārt izmanto komerciālās un dzīvojamās ēkās,
Tas atbilst IEC61009-1 standartam.
| Produkta nosaukums | Atlikušās strāvas darbināms ķēdes pārtraucējs |
| Modeļa Nr. | CMTB1LE-63 4P |
| Standarta | IEC61009-1 |
| Nominālā strāva (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poļi | 4P |
| Nominālais spriegums Ue (V) | 400 V |
| Nominālā frekvence | Maiņstrāva 50/60 Hz |
| Nominālā īsslēguma jauda Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominālais impulsa izturības spriegums Uimp | 4000 V |
| Apkārtējās vides temperatūra | -20 ℃~+40 ℃ |
| Tūlītējas atbrīvošanas veids | C vai D |
| Nominālā atlikušā darba strāva In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Līkne
Kontūras un uzstādīšanas izmērs (mm)
Priekšrocība
1.Īsslēguma strāvas un pārslodzes strāvas aizsardzība
2. Aizsardzība pret elektriskās strāvas triecieniem: Atlikušās strāvas ķēdes pārtraucējs atklāj un pārtrauc elektriskās kļūmes, ko izraisa strāvas noplūde zemē, novēršot elektriskās strāvas triecienus un elektrotraumu.
3. Ātrs reaģēšanas laiks: Šie slēdži ir paredzēti, lai ātri atslēgtos, bieži vien sekundes daļas laikā, kad tiek konstatēta elektriskā kļūme.
Poļi
Pieteikums
MCB miniatūrie slēdži ir profesionāli un plaši izmantoti ēkās, dzīvojamās mājās, rūpnieciskos lietojumos, elektroenerģijas pārvadē.
Citi
Iepakojums
1 gab. iekšējā kastē, 20 gab. ārējā kastē.
Izmēri uz vienu ārējo kasti: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Galvenais tirgus
MUTAI Electric īpaši uzsver tirgu apkalpošanu Tuvajos Austrumos, Āfrikā, Dienvidaustrumāzijā, Dienvidamerikā un Krievijā... utt.
Kāpēc izvēlēties mūs
Tālrunis: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












