CMTB1-63H 4P augstas pārtraukšanas jaudas Mcb miniatūrs ķēdes pārtraucējs
Produkta informācija
CMTB1-63 miniatūrs ķēdes pārtraucējs var aizsargāt strāvu no īsslēguma un pārslodzes, kā arī to var izmantot kā retu enerģijas pārsūtīšanas un pārveidošanas sistēmu. Miniatūrs ķēdes pārtraucējs ir jebkuras elektriskās sistēmas būtiska sastāvdaļa, kas nodrošina drošu aizsardzību pret elektriskiem apdraudējumiem un garantē elektrisko ķēžu un ierīču drošu un efektīvu darbību.
| Produkta nosaukums | Miniatūrais ķēdes pārtraucējs MCB |
| Modeļa Nr. | CMTB1-63 4P |
| Standarta | IEC60898-1 |
| Sertifikāts | CE |
| Nominālā strāva (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poļi | 4P |
| Nominālais spriegums Ue (V) | 400/415 V |
| Nominālā frekvence | Maiņstrāva 50/60 Hz |
| Nominālā īsslēguma jauda Icn | 6000A |
| Nominālais impulsa izturības spriegums Uimp | 4000 V |
| Apkārtējās vides temperatūra | -20 ℃~+40 ℃ |
| Tūlītējas atbrīvošanas veids | CD |
| Krāsa | balts un pelēks |
| Pakalpojums | OEM un ODM |
Poļi
Pieteikums
MCB miniatūrie slēdži ir profesionāli un plaši izmantoti ēkās, dzīvojamās mājās, rūpnieciskos lietojumos, elektroenerģijas pārvadē.
Priekšrocība
1. Ķēžu aizsardzība pret īsslēguma strāvu
2. Ķēžu aizsardzība pret pārslodzes strāvu
3. Augsta pārrāvuma jauda
4.Jauks dizains un viegli uzstādāms
Citi
Iepakojums
3 gab. iekšējā kastē, 60 gab. ārējā kastē.
Izmēri uz vienu ārējo kasti: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Jautājumi un atbildes
Mutai ir kvalificēts ar ISO 9001, ISO 14001 vadības sistēmas sertifikātiem, un produkti ir izturējuši CCC, CE, CB ... utt. sertifikātu.
Galvenais tirgus
Produktus atzinīgi vērtē klienti, īpaši Tuvajos Austrumos, Āfrikā, Dienvidaustrumāzijā, Dienvidamerikā, Krievijas tirgū.
1. Galvenie produkti: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, kontaktori... utt.
2. Pabeigta rūpniecības ķēde no komponentu ražošanas līdz pilnīgai produktu montāžai, testēšanai un regulārai kontrolei.
3. Ar ISO 9001, ISO14001 vadības sistēmas sertifikātiem produkti ir kvalificēti ar starptautiskiem sertifikātiem CCC, CE, CB.
4. Profesionāla tehniskā komanda, var nodrošināt OEM un ODM pakalpojumus, var piegādāt konkurētspējīgu cenu.
5. Ātrs piegādes laiks un labs pēcpārdošanas serviss.
Tālrunis: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













