CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A Miniatūrs ķēdes pārtraucējs ar automātisko slēdzi
Produkta informācija
CMTB1-63 miniatūrajam ķēdes pārtraucējam ir īsslēguma un pārslodzes aizsardzības funkcija, to var izmantot arī kā retu barošanas sistēmas pārsūtīšanu un pārveidošanu. MCB ir uzlabotas konstrukcijas, uzticamas veiktspējas, augstas pārtraukšanas jaudas, eleganta izskata u.c. īpašības. Korpuss un detaļas ir izgatavotas no materiāla ar triecienizturību un spēcīgām liesmas slāpēšanas īpašībām.
| Produkta nosaukums | MCB |
| Modeļa Nr. | CMTB1-63 1P |
| Standarta | IEC60898-1 |
| Sertifikāts | CE |
| Nominālā strāva (A) | 1-63A |
| Poļi | 1P |
| Nominālais spriegums Ue (V) | 230/240/400/415 V |
| Nominālā frekvence | Maiņstrāva 50/60 Hz |
| Nominālā īsslēguma jauda Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominālais impulsa izturības spriegums Uimp | 4000 V |
| Apkārtējās vides temperatūra | -20 ℃~+40 ℃ |
| Tūlītējas atbrīvošanas veids | C tips vai D tips |
| Krāsa | Balts |
| Pakalpojums | OEM un ODM |
Līkne
Poļi
Priekšrocība
1. Ķēžu aizsardzība pret īsslēguma strāvu
2. Ķēžu aizsardzība pret pārslodzes strāvu
3.Jauks dizains un viegli uzstādāms
Pieteikums
MCB miniatūrie slēdži tiek plaši izmantoti ēkās, dzīvojamās mājās, rūpnieciskos lietojumos, elektroenerģijas pārvadē utt.
Citi
Iepakojums
12 gab. iekšējā kastē, 240 gab. ārējā kastē.
Izmēri uz vienu ārējo kasti: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Galvenais tirgus
Tuvie Austrumi, Āfrika, Dienvidaustrumāzija, Dienvidamerika, Krievijas tirgus... utt.
Kāpēc izvēlēties mūs
Tālrunis: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













