MUTAI CMTB1-63H 1P miniatūrs MCB ķēdes pārtraucējs
Produkta informācija
CMTB1-63 miniatūrs ķēdes pārtraucējs var aizsargāt ierīci no īsslēguma un pārslodzes, to var izmantot arī kā retu barošanas sistēmas pārsūtīšanu un pārveidošanu. MCB ir uzlabota konstrukcija, uzticama veiktspēja, augsta pārtraukšanas jauda, elegants izskats utt. Korpuss un detaļas ir izgatavotas no materiāla ar triecienizturību un spēcīgām liesmas slāpēšanas īpašībām.
MCB ir pieejami viena pola, divu polu un trīs polu konfigurācijās, un katrs pols spēj aizsargāt atsevišķu ķēdi.
| Produkta nosaukums | MCB miniatūrais ķēdes pārtraucējs |
| Modeļa Nr. | CMTB1-63 1P |
| Standarta | IEC60898-1 |
| Sertifikāts | CE |
| Nominālā strāva (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poļi | 1P |
| Nominālais spriegums Ue (V) | 230/240/400/415 V |
| Nominālā frekvence | Maiņstrāva 50/60 Hz |
| Nominālā īsslēguma jauda Icn | 6000A |
| Nominālais impulsa izturības spriegums Uimp | 4000 V |
| Apkārtējās vides temperatūra | -20 ℃~+40 ℃ |
| Tūlītējas atbrīvošanas veids | CD |
| Krāsa | Balts + pelēks |
| Pakalpojums | OEM un ODM |
Poļi
Pieteikums
MCB miniatūrie slēdži ir profesionāli un plaši izmantoti ēkās, dzīvojamās mājās, rūpnieciskos lietojumos, elektroenerģijas pārvadē.
Priekšrocība
1.Īsslēguma strāvas un pārslodzes strāvas aizsardzība
2. Augsta pārrāvuma jauda un ātra izslēgšanās
3. Kompakts izmērs: MCB ir konstruēti tā, lai tie būtu mazi un kompakti, tāpēc tos ir viegli uzstādīt un ievietot elektriskajos paneļos un sadales skapjos.
Citi
Iepakojums
12 gab. iekšējā kastē, 240 gab. ārējā kastē.
Izmēri uz vienu ārējo kasti: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Jautājumi un atbildes
Ar ISO 9001, ISO 14001 vadības sistēmas sertifikātiem, produkti ir kvalificēti ar starptautiskajiem sertifikātiem CCC, CE, CB.
Galvenais tirgus
Tuvie Austrumi, Āfrika, Dienvidaustrumāzija, Dienvidamerika, Krievija utt.
Tālrunis: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












