Mutai CMTB1-63 4P C līknes Mcb miniatūrais ķēdes pārtraucējs
Produkta informācija
CMTB1-63 miniatūrais ķēdes pārtraucējs nodrošina aizsardzību pret īsslēgumiem un pārslodzēm, un to var izmantot arī reti sastopamām energosistēmas pārslēgšanām un pārveidošanām. Pateicoties uzlabotai konstrukcijas konstrukcijai, uzticamai veiktspējai, augstai pārtraukšanas jaudai un elegantam izskatam, automātiskais ķēdes pārtraucējs ir augstākās kvalitātes produkts. Tā korpuss un detaļas ir izgatavotas no materiāliem ar augstu triecienizturību un liesmu slāpējošu īpašību.
| Produkta nosaukums | MCB |
| Modeļa Nr. | CMTB1-63 4P |
| Standarta | IEC60898-1 |
| Sertifikāts | CE |
| Nominālā strāva (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poļi | 4P |
| Nominālais spriegums Ue (V) | 400/415 V |
| Nominālā frekvence | Maiņstrāva 50/60 Hz |
| Nominālā īsslēguma jauda Icn | 3000A/4500A |
| Nominālais impulsa izturības spriegums Uimp | 4000 V |
| Apkārtējās vides temperatūra | -20 ℃~+40 ℃ |
| Tūlītējas atbrīvošanas veids | C |
| Krāsa | Balts + sarkans |
| Pakalpojums | OEM un ODM |
Līkne
Poļi
Priekšrocība
1. Ķēžu aizsardzība pret īsslēguma strāvu
2. Ķēžu aizsardzība pret pārslodzes strāvu
3. Jauks dizains un viegli uzstādāms
Pieteikums
MCB tiek plaši izmantots ēkās, dzīvojamās mājās, rūpnieciskos lietojumos, elektroenerģijas pārvadē utt.
Citi
Iepakojums
3 gab. iekšējā kastē, 60 gab. ārējā kastē.
Izmēri uz vienu ārējo kasti: 22 * 8,2 * 8 cm
Galvenais tirgus
Tuvie Austrumi, Āfrika, Dienvidaustrumāzija, Dienvidamerika, Krievijas tirgus utt.
Jautājumi un atbildes
MCB ir sertificēti ar tādiem starptautiskiem sertifikātiem kā CCC, CE un CB, un tiem ir ISO 9001 un ISO 14001 vadības sistēmas sertifikāti.
Kāpēc izvēlēties mūs
Tālrunis: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













