Mutai CMTB1-63 2P 10A 16A 20A 25A 32A Mcb miniatūrais ķēdes pārtraucējs
Produkta informācija
CMTB1-63 miniatūrais ķēdes pārtraucējs nodrošina aizsardzību pret īsslēgumiem un pārslodzēm, un to var izmantot arī reti sastopamām energosistēmas pārslēgšanām un pārveidošanām. Automātiskajam automātiskajam slēdzim ir uzlabota konstrukcijas konstrukcija, uzticama veiktspēja, augsta pārtraukšanas jauda un elegants izskats. Tā korpuss un detaļas ir izgatavotas no materiāliem ar augstu triecienizturību un liesmu slāpējošu īpašību.
Automātiskais drošinātājs ir izstrādāts atbilstoši IEC/EN60898-1 standartiem un to var izmantot 50/60 Hz maiņstrāvas sistēmās ar spriegumu 230 V/240 V/400 V/415 V. Tā maksimālā nominālā strāva ir 63 A, un tas ir piemērots lietojumiem, kuriem nepieciešama strāva, kas ir zemāka par šo ierobežojumu.
| Produkta nosaukums | MCB |
| Modeļa Nr. | CMTB1-63 2P |
| Standarta | IEC60898-1 |
| Sertifikāts | CE |
| Nominālā strāva (A) | 1A-63A |
| Poļi | 2P |
| Nominālais spriegums Ue (V) | 400/415 V |
| Nominālā frekvence | Maiņstrāva 50/60 Hz |
| Nominālā īsslēguma jauda Icn | 3000A/4500A |
| Nominālais impulsa izturības spriegums Uimp | 4000 V |
| Apkārtējās vides temperatūra | -20 ℃~+40 ℃ |
| Tūlītējas atbrīvošanas veids | C |
| Krāsa | Balts |
| Pakalpojums | OEM un ODM |
Līkne
Poļi
Priekšrocība
1. Ķēžu aizsardzība pret īsslēguma strāvu
2. Ķēžu aizsardzība pret pārslodzes strāvu
3. Jauks dizains un viegli uzstādāms
Pieteikums
MCB miniatūrie slēdži ir profesionāli un plaši izmantoti ēkās, dzīvojamās mājās, rūpnieciskos lietojumos, elektroenerģijas pārvadē.
Citi
Iepakojums
6 gab. iekšējā kastē, 120 gab. ārējā kastē.
Izmēri uz vienu ārējo kasti: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Galvenais tirgus
Mūsu galvenie tirgi ir tādos reģionos kā Tuvie Austrumi, Āfrika, Dienvidaustrumāzija, Dienvidamerika, Krievijas tirgus utt.
Kāpēc izvēlēties mūs
Tālrunis: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













