CMTB1-63DC 1P 1A-63A līdzstrāvas MCB miniatūrs ķēdes pārtraucējs saules fotoelektriskajām sistēmām
Produkta informācija
CMTB1-63 līdzstrāvas automātisko slēdžu (MCB) funkcija ir aizsargāt elektriskās ierīces un citas slodzes iekārtas no pārslodzes un īsslēguma problēmām, kā arī nodrošināt ķēdes drošību. Lielākā daļa līdzstrāvas automātisko slēdžu (MCB) tiek izmantoti dažās līdzstrāvas sistēmās, piemēram, jaunās enerģijas sistēmās, saules fotoelektriskajās iekārtās utt. Līdzstrāvas automātisko slēdžu (MCB) spriegums parasti ir no 12 V līdz 1000 V, un nominālā strāva var sasniegt 63 A.
| Standarta | IEC/EN 60947-2 |
| Nominālā strāva (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poļi | 1P |
| Nominālais spriegums Ue (V) | 250 V |
| Nominālā frekvence | 50/60 Hz |
| Nominālā īsslēguma jauda Icn | 6000A |
| Apkārtējās vides temperatūra | -20 ℃~+70 ℃ |
| Līknes tips | C |
| Piesārņojuma pakāpe | 3 |
| Augstums | ≤ 2000 m |
| Maksimālā vadu ietilpība | 25 m㎡ |
| Uzstādīšana | 35 mm DIN sliede |
| Ienākošās līnijas tips | Augšā |
Priekšrocība
1. Aizsargājiet ierīci no īsslēguma strāvas un pārslodzes strāvas.
2. Kompakts izmērs: līdzstrāvas automātiskie slēdži ir konstruēti tā, lai tie būtu kompakti un vietu taupoši, padarot tos ideāli piemērotus izmantošanai mazos elektriskajos paneļos un iekārtās.
3. Vienkārša uzstādīšana: Līdzstrāvas automātiskie automātiskie slēdži ir paredzēti vienkāršai uzstādīšanai, un tos var uzstādīt uz DIN sliedēm vai tieši uz paneļa.
Poļi
Pieteikums
Miniatūrs līdzstrāvas MCB ķēdes pārtraucējs tiek plaši izmantots dažās līdzstrāvas sistēmās, piemēram, jaunā enerģijā, saules fotoelektriskajās iekārtās utt.
Citi
Iepakojums
12 gab. iekšējā kastē, 240 gab. ārējā kastē.
Izmēri uz vienu ārējo kasti: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Jautājumi un atbildes
Ar ISO 9001, ISO 14001 vadības sistēmas sertifikātiem, un produkti ir kvalificēti ar starptautiskajiem sertifikātiem CCC, CE, CB.
Galvenais tirgus
MUTAI Electric koncentrējas uz Tuvajiem Austrumiem, Āfriku, Dienvidaustrumāziju, Dienvidameriku un Krievijas tirgu.
Kāpēc izvēlēties mūs
Tālrunis: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









