CMTB1-63DC 4P līdzstrāvas saules MCB miniatūrs ķēdes pārtraucējs
Produkta informācija
CMTB1-63 līdzstrāvas automātiskais slēdzis (MCB) var aizsargāt elektriskās ierīces un citas slodzes iekārtas no pārslodzes un īsslēguma problēmām, kā arī nodrošināt ķēdes drošību. Lielākā daļa līdzstrāvas automātisko slēdžu (MCB) izmanto dažas līdzstrāvas sistēmas, piemēram, jaunās enerģijas sistēmas, saules fotoelektriskās sistēmas utt. Līdzstrāvas automātisko slēdžu sprieguma stāvokļi parasti ir no 12 V līdz 1000 V, un nominālā strāva var sasniegt 63 A.
| Standarta | IEC/EN 60947-2 |
| Nominālā strāva (A) | 1A–63A |
| Poļi | 4P |
| Nominālais spriegums Ue (V) | 1000 V |
| Nominālā frekvence | 50/60 Hz |
| Nominālā īsslēguma jauda Icn | 6000A |
| Apkārtējās vides temperatūra | -20 ℃~+70 ℃ |
| Līknes tips | C |
| Piesārņojuma pakāpe | 3 |
| Augstums | ≤ 2000 m |
| Maksimālā vadu ietilpība | 25 m㎡ |
| Uzstādīšana | 35 mm DIN sliede |
| Ienākošās līnijas tips | Augšā |
Priekšrocība
1. Ķēžu aizsardzība pret īsslēguma strāvu
2. Ķēžu aizsardzība pret pārslodzes strāvu
3. Augsta pārrāvuma jauda
4.Jauks dizains un viegli uzstādāms
Poļi
Pieteikums
Miniatūrie slēdži līdzstrāvas automātiskajiem slēdžiem (MCB) tiek plaši izmantoti dažās līdzstrāvas sistēmās, piemēram, jaunās enerģijas, saules fotoelektriskajās iekārtās utt.
Citi
Iepakojums
3 gab. iekšējā kastē, 60 gab. ārējā kastē.
Izmēri uz vienu ārējo kasti: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Jautājumi un atbildes
Ar ISO 9001, ISO 14001 vadības sistēmas sertifikātiem, produkti ir kvalificēti ar starptautiskajiem sertifikātiem CCC, CE, CB.
Galvenais tirgus
MUTAI Electric koncentrējas uz Tuvajiem Austrumiem, Āfriku, Dienvidaustrumāziju, Dienvidameriku un Krievijas tirgu.
Kāpēc izvēlēties mūs
Tālrunis: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








