CMTB1-63DC 3P līdzstrāvas saules enerģijas MCB miniatūrs ķēdes pārtraucējs
Produkta informācija
CMTB1-63 līdzstrāvas MCB miniatūrie ķēdes pārtraucēji ir pieejami dažādos izmēros un nominālvērtībās, un tos var izmantot plašā pielietojumu klāstā, tostarp saules enerģijas sistēmās, akumulatoru rezerves sistēmās, jūras un automobiļu sistēmās, kā arī rūpnieciskajās iekārtās.
Līdzstrāvas automātisko automātisko slēdžu sprieguma stāvokļi parasti ir no 12 V līdz 1000 V, un nominālā strāva var sasniegt 63 A.
| Standarta | IEC/EN 60947-2 |
| Nominālā strāva (A) | 1A–63A |
| Poļi | 3 |
| Nominālais spriegums Ue (V) | 750 V |
| Nominālā frekvence | 50/60 Hz |
| Nominālā īsslēguma jauda Icn | 6000A |
| Apkārtējās vides temperatūra | -20 ℃~+70 ℃ |
| Līknes tips | C |
| Piesārņojuma pakāpe | 3 |
| Augstums | ≤ 2000 m |
| Maksimālā vadu ietilpība | 25 m㎡ |
| Uzstādīšana | 35 mm DIN sliede |
| Ienākošās līnijas tips | Augšā |
Priekšrocība
1. Aizsardzība pret pārslodzi un īssavienojumu
2. Atvienošanas raksturlielumi: Līdzstrāvas automātiskajiem drošinātājiem ir atšķirīga atvienošanas raksturlieluma atšķirība salīdzinājumā ar maiņstrāvas automātiskajiem drošinātājiem, jo līdzstrāvas spriegums ir atšķirīgs.
3. Sprieguma vērtējums: Līdzstrāvas automātiskajiem automātiskajiem slēdžiem ir sprieguma vērtējums, kas īpaši paredzēts līdzstrāvas ķēdēm, parasti svārstās no 12 V līdz 1000 V līdzstrāvai.
4. Loka pārtraukšana: Līdzstrāvas automātiskie drošinātāji ir paredzēti, lai pārtrauktu līdzstrāvas lokus, kas darbojas atšķirīgi no maiņstrāvas lokiem.
Poļi
Pieteikums
Miniatūrie slēdži DC MCB tiek plaši izmantoti dažās līdzstrāvas sistēmās, piemēram, jaunās enerģijas, saules fotoelektriskajās iekārtās, elektrostacijās un rūpniecības objektos utt.
Citi
Iepakojums
4 gab. iekšējā kastē, 80 gab. ārējā kastē.
Izmēri uz vienu ārējo kasti: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Jautājumi un atbildes
Ar ISO 9001, ISO 14001 vadības sistēmas sertifikātiem, produkti ir kvalificēti ar starptautiskajiem sertifikātiem CCC, CE, CB.
Galvenais tirgus
MUTAI Electric koncentrējas uz Tuvajiem Austrumiem, Āfriku, Dienvidaustrumāziju, Dienvidameriku un Krievijas tirgu.
Kāpēc izvēlēties mūs
Tālrunis: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











