MUTAI CMTB1LE-63 3P atlikušās strāvas darbināms ķēdes pārtraucējs RCBO
Produkta informācija
Atlikušās strāvas ķēdes pārtraucējs ar pārslodzes aizsardzību (RCBO) ir elektriskās drošības ierīce, kas apvieno atlikušās strāvas ierīces (RCD) un miniatūras ķēdes pārtraucēja (MCB) funkcijas vienā ierīcē.
CMTB1LE-63 atlikušās strāvas darbināmais ķēdes pārtraucējs var aizsargāt cilvēkus un elektroenerģiju no elektriskās strāvas trieciena, īssavienojuma un pārslodzes. RCBO galvenokārt izmanto komerciālās un dzīvojamās ēkās. Tas atbilst IEC61009-1 standartam.
| Produkta nosaukums | RCBO atlikušās strāvas darbināms ķēdes pārtraucējs |
| Modeļa Nr. | CMTB1LE-63 3P |
| Standarta | IEC61009-1 |
| Nominālā strāva (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poļi | 3P |
| Nominālais spriegums Ue (V) | 400 V |
| Nominālā frekvence | Maiņstrāva 50/60 Hz |
| Nominālā īsslēguma jauda Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominālais impulsa izturības spriegums Uimp | 4000 V |
| Apkārtējās vides temperatūra | -20 ℃~+40 ℃ |
| Tūlītējas atbrīvošanas veids | CD |
| Nominālā atlikušā darba strāva In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Līkne
Kontūras un uzstādīšanas izmērs (mm)
Priekšrocība
1. Ķēžu aizsardzība pret īsslēguma strāvu, pārslodzes strāvu un zemējuma noplūdes aizsardzību
2. Viegli uzstādīt: RCBO parasti ir kompakti un viegli uzstādāmi, tāpēc tie ir ideāli piemēroti lietošanai mazās telpās vai šaurās vietās.
Poļi
Pieteikums
MCB miniatūrie slēdži ir profesionāli un plaši izmantoti ēkās, dzīvojamās mājās, rūpnieciskos lietojumos, elektroenerģijas pārvadē.
Citi
Iepakojums
2 gab. iekšējā kastē, 40 gab. ārējā kastē.
Izmēri uz vienu ārējo kasti: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Galvenais tirgus
MUTAI Electric koncentrējas uz Tuvajiem Austrumiem, Āfriku, Dienvidaustrumāziju, Dienvidameriku un Krievijas tirgu.
Kāpēc izvēlēties mūs
Tālrunis: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













