MUTAI CMTB1LE-63 1P N atlikušās strāvas darbināms ķēdes pārtraucējs RCBO
Produkta informācija
CMTB1LE-63 atlikušās strāvas darbināmais ķēdes pārtraucējs var aizsargāt cilvēkus un elektroenerģiju no elektriskās strāvas trieciena, īssavienojuma un pārslodzes. RCBO galvenokārt izmanto komerciālās un dzīvojamās ēkās. Tas atbilst IEC61009-1 standartam.
CMTB1LE-63 RCBO ir paredzēts maiņstrāvai 50/60 Hz, nominālajam spriegumam 230 V/240 V/400 V/415 V un nominālajai strāvai līdz 63 A.
| Produkta nosaukums | RCBO |
| Modeļa Nr. | CMTB1LE-63 1P+N |
| Standarta | IEC61009-1 |
| Nominālā strāva (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poļi | 1P+N |
| Nominālais spriegums Ue (V) | 230 V |
| Nominālā frekvence | Maiņstrāva 50/60 Hz |
| Nominālā īsslēguma jauda Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominālais impulsa izturības spriegums Uimp | 4000 V |
| Apkārtējās vides temperatūra | -20 ℃~+40 ℃ |
| Tūlītējas atbrīvošanas veids | CD |
| Nominālā atlikušā darba strāva In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Līkne
Kontūras un uzstādīšanas izmērs (mm)
Priekšrocība
1. Ķēžu aizsardzība pret īsslēgumu, pārslodzi un noplūdi zemē
2. Vienkārša uzstādīšana: Atlikušās strāvas slēdžus var uzstādīt jebkurā slēdžu panelī vai elektriskajā kārbā, padarot tos viegli uzstādāmus.
3. Jūtība: Tie var noteikt pat nelielu strāvas noplūdi zemē
Poļi
Pieteikums
MCB miniatūrie slēdži ir profesionāli un plaši izmantoti ēkās, dzīvojamās mājās, rūpnieciskos lietojumos, elektroenerģijas pārvadē.
Citi
Iepakojums
4 gab. iekšējā kastē, 80 gab. ārējā kastē.
Izmēri uz vienu ārējo kasti: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Galvenais tirgus
MUTAI Electric koncentrējas uz Tuvajiem Austrumiem, Āfriku, Dienvidaustrumāziju, Dienvidameriku un Krievijas tirgu.
Kāpēc izvēlēties mūs
Tālrunis: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












